آموزش PHP از بیخ

شغل برنامه نویسی یکی از پر درآمدترین شغل ها در سالهای اخیر بوده و در سالهای آینده نیز به همین شکل خواهد بود. سرمایه گذاری برای یاد گرفتن یک مهارت، مانند برنامه نویسی یکی از بهترین انتخاب هایی هست که میتوان با آن آینده شغلی خود را تضمین کرد. و چه بهتر که از پولساز ترین زبان برنامه نویسی و مسیر آموزشی این کار را آغاز کنیم.

چرا باید زبان PHP رو یاد بگیریم؟

استفاده ی 80 درصد وبسایت ها از PHP

در حال حاضر حدود 80 درصد وبسایت ها در جهان از زبان PHP برای ساخت و توسعه ی وبسایت های خود بهره میبرند؛ این یعنی نیاز به برنامه نویس PHP در همه جا حس می شود.

سرعت و قدرت بالای PHP

زبان برنامه نویسی PHP قدرت بالایی دارد و اجرای آن خیلی سریع است. وبسایت هایی مانند دیجی کالا، یاهو؛ ویکی پدیا، فیسبوک و سایت های پر بازدید زیادی از PHP استفاده میکنند

آسان بودن زبان PHP

یاد گرفتن این زبان برنامه نویسی نسبت به زبان های برنامه نویسی مشابه سمت سرور، بسیار آسان تر است و یاد گرفتن آن زمان کمتری نیاز دارد.

درآمد بالای برنامه نویس های PHP

برنامه نویس هایی که با زبان PHP به صورت حرفه ای کار میکنند بسیار کم هستند به همین دلیل برنامه نویس هایی که با زبان PHP حرفه ای کار میکنند در آمد بسیار بالایی دارند.

جایگاه زبان برنامه نویسیPHP

در حال حاضر فضای مجازی در ایران به سرعت در حال گسترش است و کسب و کار های کوچک و بزرگ به دنبال ایجاد وبسایت و فعالیت در فضای مجازی هستند. از این رو نیاز به افراد حرفه ای برای ساخت وبسایت های مختلف یا سیستم های پیچیده بسیار زیاد حس می شود. همین موضوع باعث شده تا کمپانی ها و شرکت های برنامه نویسی در پیدا کردن برنامه نویس حرفه ای در اکثر زبانهای برنامه نویسی با چالش هایی مواجه شوند و ناچار به پرداخت حقوق های بالایی به برنامه نویس های حرفه ای هستند. زبان برنامه نویسی PHP در بسیاری ار جهات مورد کاربرد قرار میگیرد. سیستم های مدیریت محتوای معروف مانند وردپرس، جوملا و ... با این زبان برنامه نویسی ایجاد شده اند و شرکت هایی که از این سیستم ها استفاده میکنند به دنبال برنامه نویس های PHP هستند. کسب و کار های پر مخاطب ایرانی مانند دیجی کالا، زرین پال، اسنپ فود و ...با زبان برنامه نویسی PHP توسعه داده شده اند.